Sprzedając materiały budowlane w pasażach handlowych on-line obsługujemy sektor detaliczny, firmy, wykonawców zainteresowanych zakupem materiałów budowlanych potrzebnych do budowy domów, mieszkań itd. Posiadamy Klientów w całym kraju.

Zatrudniamy handlowców z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej, co pozwala na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z największymi producentami w Polsce oraz profesjonalne doradztwo przy sprzedaży (konsultant on-line).

Na tle produktów konkurencyjnych wyróżniamy się sprzedażą w systemie bezpośrednich dostaw od producentów i dystrybutorów, co wiąże się z atrakcyjnością cen towarów, skróconym terminem realizacji zamówień oraz możliwością realizacji zamówień dedykowanych o parametrach wskazanych przez Klienta.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie informatyki. Dbamy o nieustanny rozwój naszych pracowników i przede wszystkim – stawiamy na wysoką jakość naszych usług. Do każdego klienta/zamówienia podchodzimy indywidualnie – tak, aby spełnić jego wymagania i zrozumieć potrzeby.

WSPÓŁPRACUJEMY

atlasbozceresitcjblokicopalizolbetknaufkreiselleiermpkrzeszowospelsoprospiroflextermo-organikawup-rzeszowzeto