Od trzech lat zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych on-line. Wykorzystujemy nieograniczone możliwości Internetu – jesteśmy właścicielami sześciu pasaży handlowych, które systematycznie rozwijamy.

⇒ Asortyment, który posiadamy w ofercie podzieliliśmy tematycznie – każdy dział to osobna domena, co znacznie ułatwia odnalezienie towarów od konkretnych producentów.

⇒ Sprzedajemy również sprzęt elektroinstalacyjny i chemię budowlaną.

⇒ Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość wszystkich produktów.

Oferujemy szeroki zakres materiałów budowlanych, izolacyjnych a nawet wszelkie techniki ogrzewania.

⇒ Towary, które mamy w swojej ofercie są wysyłane do klientów bezpośrednio od producenta w dowolne miejsce w naszym kraju.

⇒ Dzięki temu, że nie magazynujemy towarów, możemy sobie pozwolić na konkurencyjne, niskie ceny.

kominyPL_logo

To największy sklep internetowy oferujący pełen pakiet kompletnych systemów kominowych – zarówno ceramicznych, jak i stalowych. Na portalu Kominy.pl znajdziesz wszystko, co niezbędne przy budowie, remoncie oraz renowacji i serwisie kominów. Dysponujemy wszelkimi akcesoriami kominiarskimi, kominami, przewodami wentylacyjnymi, klimatyzatorami a także innymi materiałami związanymi z kominami i ich ogrzewaniem. Kupisz u nas bez wychodzenia z domu, a zamówiony towar trafia pod wskazany przez Ciebie adres. Wybrane kominy wysyłane są bezpośrednio od producenta, dzięki czemu mamy większą kontrolę jakości i proponujemy bardzo konkurencyjne ceny.

ogrzewanie-logo

To nowoczesna platforma handlowa, która specjalizuje się w sprzedaży technik grzewczych przez Internet. Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebne do instalacji ogrzewania – w dodatku bez wychodzenia z domu! Oferujemy najwyższej jakości sprzęt i wszelkie materiały pochodzące od renomowanych, znanych producentów. Ogrzewanie.pl posiada w swojej ofercie kotły, piece, grzejniki, pompy, urządzenia grzewcze oraz wiele innych. W razie pytań nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania i zapewni kompleksowe doradztwo.

ocieplenie-logo

To innowacyjny pasaż on-line oferujący materiały elewacyjne i termoizolacyjne. W ofercie znajdują się materiały od najlepszych producentów w niskich konkurencyjnych cenach. Zaopatrujemy między innymi w styropiany, styrodury, farby i tynki elewacyjne i zaprawy klejące. Nasi klienci bezpłatnie mogą skorzystać z wyceny i wizualizacji przestrzennej w wersji komputerowej. Wszystkie produkty wysyłane są prosto od producentów, dzięki czemu dajemy gwarancję najwyższej jakości.

ogrodowy-logo

To sklep internetowy specjalizujący się w akcesoriach ogrodowych. Znajdziesz tutaj różne maszyny i narzędzia ogrodnicze.  Wszystkie towary dostarczane są we wskazane przez Ciebie miejsce i wysyłane są bezpośrednio od producenta, dlatego dajemy gwarancję jakości. Wśród produktów znajdziesz również węże ogrodowe, pompy wody, systemy zraszające a także meble ogrodowe, baseny, huśtawki i grille. Znajdziesz tutaj wszystko, czego brakuje w Twoim ogrodzie.

ogrodzenie-logo

To największy pasaż internetowy oferujący kompletne systemy ogrodzeniowe renomowanych marek. W naszej ofercie znajdziecie towary CJ BLOK, Bruk-Bet. Joniec. Dobór odpowiednich materiałów ogrodzeniowych wymaga fachowej wiedzy – nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie. Oferujemy materiały budowlane i ogrodzenia różnego typu niezbędne przy budowie, remoncie czy modernizacji ogrodzenia.

osprzet-logo

To internetowy sklep z narzędziami i elektronarzędziami. Kupisz tutaj maszyny, urządzenia oraz takie artykuły jak młotki, dłuta i pilniki. W ofercie mamy również narzędzia pneumatyczne i hydrauliczne oraz inne towary, które są mogą okazać się bardzo przydatne. Wszystkie produkty wysyłane są prosto od producenta – w ten sposób ograniczamy czas dystrybucji i dajemy pewność najwyższej jakości.